Filmy

Kurier

2D POLSKI
Gatunek: Historyczny, Sensacyjny
Czas trwania: 1 godz. 40 min.
Produkcja: Polska

  Jego samotna misja miała zdecydować o losach Polski i II wojny światowej. Ścigany przez wszystkie wrogie wywiady, w środku nocy przerzucony z hotelu Savoy do Żabna, spotyka ludzi, którzy na zawsze zmieniają jego życie.

    Nowy film Władysława Pasikowskiego, reżysera hitów „Jack Strong” i „Pitbull. Ostatni pies” to sensacyjna historia szpiegowska, inspirowana sekretną misją słynnego „Kuriera z Warszawy”. Niezwykłe zdarzenia z życia Jana Nowaka-Jeziorańskiego to doskonały materiał na scenariusz, co podkreśla sam Pasikowski:

    „Naszym celem jest opowiedzenie sensacyjnej, lecz opartej na życiu historii, której scenarzyści Jamesa Bonda pewnie by nie wymyślili, opowiedzenie jej przy tym w maksymalnie nowoczesny sposób, korzystając z osiągnięć nowej stylistyki filmów przygodowo-sensacyjnych” – Władysław Pasikowski, reżyser i scenarzysta „Kuriera”.

    Producentami wysokobudżetowej produkcji są: Muzeum Powstania Warszawskiego – inicjator przedsięwzięcia oraz Scorpio Studio – współtwórca sukcesu świetnie przyjętego przez widzówni krytyków „Jacka Stronga”, którego na dużym ekranie obejrzało blisko 1,2 miliona widzów.

Zarezerwuj bilet na ten film

Wybierz dzień seansu, a następnie kliknij w godzinę, aby przejść do strony rezerwacji biletów

 • 24.03.2019 Niedziela
  BILETY:
  Normalny: 21 zł
  Ulgowy: 18 zł
 • 25.03.2019 Poniedziałek
  BILETY:
  Normalny: 15 zł
  Ulgowy: 15 zł
 • 26.03.2019 Wtorek
  BILETY:
  Normalny: 21 zł
  Ulgowy: 18 zł
 • 27.03.2019 Środa
  BILETY:
  Normalny: 21 zł
  Ulgowy: 18 zł
 • 28.03.2019 Czwartek
  BILETY:
  Normalny: 21 zł
  Ulgowy: 18 zł